Fotografia reklamowa dla gastronomii

fotografia produktowa pieczywa w Warszawie w studiu fotografii reklamowej
zdjęcie pieczywa z piekarni będzie dobrze w Warszawie w formie fotografii reklamowej
zdjęcia spadającego jedzenia

Fotografia kulinarną zajmuję się od początku mojej zawodowej drogi. Pracowałam jako fotograf dla restauracji w Warszawie, Gdańsku i Sopocie. Realizuję sesje kulinarne nie tylko dla lokali gastronomicznych, ale także dla firm z branży HoReCa. Zdjęcia jedzenia, które wykonuję są nowoczesne i niekonwencjonalne. Wraz z klientami tworzę wpadające w oko fotografie kulinarne, które znajdują swoje miejsce na stronach internetowych, w katalogach a także w materiałach drukowanych – od prasy, przez roll-up’y i ścianki. Wysokiej jakości fotografia kulinarna, którą tworzę może być drukowana w dużych formatach.

Przez ostatnie lata współpracowałam między innymi z firmą Bidfood Farutex – realizując dla nich zdjęcia wizerunkowe, produktowe i reklamowe. Stworzyliśmy wspólnie ogromne zasoby zdjęć jedzenia, które służyły do publikacji marketingowych w różnorakiej formie. Zdjęcia kulinarne na stronę internetową kawiarni Capuccino Cafe powstały podczas trzydniowej sesji z wykorzystaniem mobilnego studia fotograficznego – pozwala ono na wykonanie zdjęć z użyciem profesjonalnego oświetlenia na miejscu w restauracji. 

Najbardziej do tej pory kreatywną sesją kulinarną była sesja zdjęciowa dla piekarni rzemieślniczej >Będzie Dobrze< w Warszawie. Jej właścicielka postanowiła postawić na szaloną scenografię. Osobiście zajęłam się setdesignem dla tej sesji i wykonałam zdjęcia produktowe. Zdjęcia powstałe podczas tej sesji produktowej w Warszawie możecie zobaczyć powyżej w formie tryptyku. Oprócz tego powstały także zdjęcia produktowe każdego rodzaju pieczywa oraz zdjęcia wizerunkowe właścicielki piekarni.

W mojej pracy wykonuję zdjęcia słodkości, tortów, wypieków, zdjęcia szefów kuchni, realizuję całodniowe sesje kulinarne w miejscu wskazanym przez klienta. Najwięcej sesji zdjęciowych jedzenia wykonuję w Warszawie, Gdańsku, Sopocie i Wrocławiu. W związku z tym, że fotografią kulinarną w Trójmieście zajmuję się już kilka lat, moje zdjęcia to nie tylko talerze na kolorowych tłach, ale także stylizowane zdjęcia jedzenia. Food styling – czyli stylizowanie jedzenia do zdjęć nie jest mi obce, a na każdą sesję zdjęciową w restauracji skrupulatnie planuję scenografię i akcesoria tak, aby były one unikalne dla każdego klienta i nie powtarzalne. 

Jeżeli szukasz fotografa kulinarnego w Warszawie lub Trójmieście sprawdź moje portfolio i daj znać, co możemy razem stworzyć. Jestem otwarta na nowe projekty – zarówno klasyczne zdjęcia kulinarne, jak i scenograficzne szaleństwa.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *