pracownice biura rozmawiają o projekcie

Sesja wizerunkowa jako narzędzie komunikacji

W dobie ogromnej konkurencji na rynku, komunikacja wizualna odgrywa znaczącą rolę w budowaniu świadomości marki. Fotograficzna sesja wizerunkowa firmy stanowi nieodłączny element tego procesu…

pracownice biura rozmawiają o projekcie

Tworzenie wizerunku firmy zaczyna się długo przed kontaktem z potencjalnym klientem. Dlatego ważnym jest wyróżnienie się na tle konkurencji. Obraz jest obecnie pierwszą formą przekazu, jaki do nas dociera. Wiele firm wykorzystuje fotografie z banku zdjęć na swoich stronach internetowych czy w katalogach. Zdjęcia takie są zawsze przyjemne dla oka odbiorcy, ale powodują, że większość firm prezentuje się w bardzo podobny sposób. Dlatego warto zainwestować w zaprezentowanie firmy za pomocą spersonalizowanej sesji wizerunkowej. Zdjęcia wykonane w przestrzeni Państwa firmy z udziałem jej pracowników, zarządu zachęcą potencjalnego klienta do kontaktu. Zdjęcia procesu produkcyjnego czy zdjęcia wnętrz zaproszą do wnętrza firmy i pokażą stosowane nowoczesne technologie i urządzenia.

Podczas wykonywania sesji wizerunkowej w siedzibie firmy zależy mi na pokazaniu Państwa działalności od ogółu do szczegółu. Zdjęcia pracowników przy pracy i zdjęcia uśmiechniętego zespołu budują wizerunek Państwa firmy. Proces przygotowania sesji wizerunkowej rozpoczyna się od spotkania w siedzibie firmy, zapoznania się z jej działalnością i przestrzenią, w której firma funkcjonuje. Poznaję Państwa potrzeby i oczekiwania w stosunku do sesji zdjęciowej i razem spisujemy plan działań, który pozwoli wykonać sesję płynnie i nie zaburzy pracy firmy podczas dnia zdjęciowego. Przygotowanie briefu sesji zdjęciowej pozwala także na zaplanowanie kadrów i sytuacji, które mają pasować do zastosowania zdjęć na stronie internetowej lub katalogu czy broszurze. 

Przy wykonywaniu sesji firmowej współpracuję z wizażystką, która przygotowuje osoby biorące udział w sesji, aby prezentowały się jak najkorzystniej. Spotkanie w siedzibie firmy pozwala mi także określić czy i jakiego rodzaju światła błyskowego będę używać oraz jakiego rodzaju sprzęt fotograficzny będzie mi potrzebny. 

Kompleksowa obsługa fotograficzna firm w przypadku tego rodzaju zlecenia jest bardzo ważna ze względu na ostateczny sposób wykorzystania zdjęć. Dążę do uzyskania efektu zdjęć z banku  wykonanych w Państwa firmie, dlatego dbam o szczegóły, które połączą wszystkie zdjęcia w jedną całość i historię o marce. 

fotografia wizerunkowa Gdańsk, zdjęcia firmowe, sesja zdjęciowa firmy Gdynia, Fotografia wizerunkowa Warszawa, Fotografia komercyjna, Fotograf firmowy Gdańsk, Zdjęcia korporacyjne Warszawa, Zdjęcia korporacyjne Gdańsk, Zdjęcia stockowe dla firm Gdańsk, Sesja zdjęciowa na stronę internetową, zdjęcia na stronę internetową Gdańsk, zdjęcia reportażowe w firmie Gdańsk, reportaż w firmie Warszawa, Zdjęcia pracowników Warszawa, Zdjęcia produkcji Gdańsk, Zdjęcia z fabryki Gdańsk, reportaż firmowy, zdjęcia firmy, zdjęcia na stronę, zdjęcia do katalogu, fotograf wizerunkowy Gdańsk.