O MNIE

portret fotografa
portret fotografa

Dzień dobry!

To, że jestem fotografem – już wiadomo. Niedawno rozpoczęłam trzecią dekadę życia i wcale nie jest mi z tym źle. Od 10 lat fotografuję zawodowo – zaczęłam już w trakcie studiów w Uniwersytecie Warszawskim i z niezmienną pasją dalej działam na rynku. Ale amatorsko fotografią pasjonuję się od 12 roku życia.

Swoją karierę rozpoczęłam od fotografii eventowej, która jest moim żywiołem. Przez lata obsłużyłam setki wydarzeń, na których powstały dziesiątki a może i setki tysięcy zdjęć. Natomiast studia na kierunku Fotografia Prasowa, Reklamowa i Wydawnicza dały mi podstawę teoretyczną i praktyczną do realizacji sesji produktowych, biznesowych i wizerunkowych. Zdobyta wiedza i doświadczenie w fotografii pozwala mi nieustannie się rozwijać i stawiać czoła nowym wyzwaniom przy realizacji sesji zdjęciowych.

Współpraca z agencjami PR, eventowymi, wydawnictwami oraz bezpośrednio z klientami korporacyjnymi przyniosła efekty w postaci licznych publikacji w prasie i mediach elektronicznych. 

Kiedy przychodzi moment na odłożenie aparatu, chętnie wybieram się na siłownię, albo spędzam czas na organizowaniu przestrzeni (czyt. sprzątaniu)…uczę się także projektowania graficznego. Zaglądam też czasem na portale branżowe i pinteresta, aby być na bieżąco z nowinkami technologicznymi i trendami.

100+

zleceń fotograficznych

20+

obsłużonych firm

7+

lat doświadczenia

100 000+

wysłanych zdjęć

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Wierzę, że za moim doświadczeniem idzie profesjonalizm w świadczeniu usług fotograficznych. Zawsze dążę do zapewnienia możliwie jak najwyższej jakości obsługi i zawsze szukam rozwiązań właściwych dla tematu i budżetu sesji zdjęciowej. Przy każdym zleceniu zapewniam: