fotografia stołu w restauracji pełnego jedzenia z siedzącymi ludźmi, zdjęcie z góry.

Fotografia kulinarna

Zdjęcie dania azjatyckiego buldogi w nowoczesnej formie fotografii kulinarnej

Fotografia kulinarna w Trójmieście

Zapotrzebowanie restauracji na zdjęcia kulinarne w Gdańsku, Gdyni i Sopocie wciąż rośnie. Konkurencja, przeniesienie sprzedaży na formę online oraz potrzeba tworzenia content marketingu dla restauracji to wyzwania obecnego rynku. Fotograf kulinarny zajmuje się opracowaniem koncepcji sesji zdjęciowej i przygotowaniem scenografii, materiałów i samych zdjęć zgodnie z potrzebami klienta. Kulinarna sesja zdjęciowa może odbyć się w restauracji lub w studiu fotograficznym. Fotografie kulinarne w restauracji powstają przy wykorzystaniu światła studyjnego lub zastanego światła dziennego – w zależności od ich przeznaczenia.

Fotografia reklamowa żywności

Fotografia kulinarna w Warszawie daje duże możliwości aranżacji. Zdjęcia można wykonać w wynajętym studiu fotografii kulinarnej, gdzie na miejscu można przygotować potrawy. Zdjęcia jedzenia z użyciem światła studyjnego pozwalają na wydobycie walorów potrawy i wierne odwzorowanie kolorów, co w przypadku fotografii kulinarnej reklamowej ma duże znaczenie. Wysokiej jakości zdjęcia z użyciem lamp studyjnych wykonuje także podczas sesji fotograficznych w restauracji. Dysponuję mobilnym studiem i mam doświadczenie w ustawianiu planu zdjęciowego i scenografii nawet w niewielkich przestrzeniach. 

Fotograf kulinarny z Warszawy

Moje zawodowe życie związane jest głównie z Warszawą i Trójmiastem. To w tych lokalizacjach wykonuję najwięcej sesji kulinarnych dla restauracji oraz dla firm z branży HORECA. Moje portfolio fotografa kulinarnego złożone jest ze zdjęć wykonanych na potrzeby stron internetowych, reklamy online i drukowanej, druku katalogów i materiałów marketingowych. Z moich usług z zakresu fotografii kulinarnej skorzystało już wiele firm i lokali gastronomicznych.

Cennik fotografii kulinarnej

Na wycenę sesji fotograficznej jedzenia najbardziej wpływają takie elementy jak stylizacja żywności, elementy scenografii, przygotowanie spersonalizowanej koncepcji – w przypadku konceptualnych sesji kulinarnych, a także ilość finalnie oddanych zdjęć. moja oferta fotografii kulinarnej jest elastyczna i stworzona tak, aby odpowiedzieć na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania klientów. 

Portfolio fotografii kulinarnej

Zachęcam do zapoznania się z moimi zdjęciami kulinarnymi wykonanymi w Warszawie, Gdańsku, Sopocie i Gdyni. Jeżeli mój styl Ci odpowiada i chciałbyś poznać ceny fotografii kulinarnych – zapraszam do kontakt, z przyjemnością przygotuję ofertę i odpowiem na wszystkie pytania.