Fotografia produktowa

kompozycja lat lat do zdjęcia produktowego mocgkup
flay lay set up design warszawa Gdańsk scenograf
łącznik Schneider Electric na zdjęciu lat lat set design
zdjęcie produktowe studio warszawa
kreatywne zdjęcie perfum

Fotografia produktowa

sesja zdjęciowa produktów w studiu fotograficznym
scenografia do fotografii flat lay

Fotografia produktowa jak na Pinterest

Zdjęcia produktowe, które znajdujesz w sieci, na Instagramie czy Pinterest’cie inspirują Cię i chcesz takich dla swojej marki? Sesje zdjęciowe produktów tworzę i organizuję od podstaw. Scenografie tworzę sama lub we współpracy z zaufanymi scenografami. Staram się, aby każde zdjęcie produktu zostało przemyślane i zaplanowane, zanim dotrzemy do studia fotograficznego. 

Jako fotograf produktowy działam w Warszawie, Trójmieście i całej Polsce. Oferuję także możliwość wykonania zdalnej sesji fotograficznej produktów

Koncepcja sesji fotograficznej produktów

Z doświadczenia wiem, że każdy klient marzy o tym, aby jego zdjęcia wyróżniały się, pokazywały produkt w jak najlepszym świetle i otoczeniu.  Każdą sesję produktową szczegółowo omawiam z klientem, tworze moodboard dla sesji zdjęciowej marki, dopasowuję ją do oczekiwań i potrzeb klienta. Zdjęcia reklamowe wykonuję w studiu fotograficznym w Warszawie lub Gdańsku. Moja usługa zaczyna się na koncepcji a kończy na przygotowanych do druku i do publikacji online fotografiach produktowych wysokiej jakości.

Cennik fotografii produktowej w Warszawie

Każdy produkt i każda sesja jest wyjątkowa tak, jak wyjątkowe są potrzeby i marzenia klientów. Dlatego wycenę sesji fotograficznej produktu poprzedza szczegółowa rozmowa i stworzenie planu działań zmierzających do oczekiwanego efektu. Studio fotografii reklamowej w Warszawie można zorganizować w wielu dostępnych na wynajem przesyczeniach korzystając z ich wyposażenia sprzętowego oraz zastanej scenografii. Fotografia produktowa w Trójmieście także może odbywać się w studiu fotograficznym, których w tych okolicach przybywa. W zależności od wielkości i charakteru produktu jestem w stanie zaproponować Twojej marce alternatywne rozwiązania. 

Jeżeli chcesz poznać ceny fotografii produktowej, napisz do mnie – zróbmy razem niebanalne zdjęcia produktowe!