Fotografia produktowa

zdjęcie produktowe studio warszawa

Fotografia produktowa

kreatywne zdjęcie perfum

Fotografia produktowa jak na Pinterest

Zdjęcia produktowe, które znajdujesz w sieci, na Instagramie czy Pinterest’cie inspirują Cię i chcesz takich dla swojej marki? Sesje zdjęciowe produktów tworzę i organizuję od podstaw. Scenografie tworzę sama lub we współpracy z zaufanymi scenografami. Staram się, aby każde zdjęcie produktu zostało przemyślane i zaplanowane, zanim dotrzemy do studia fotograficznego. 

Jako fotograf produktowy działam w Warszawie, Trójmieście i całej Polsce. Oferuję także możliwość wykonania zdalnej sesji fotograficznej produktów

Koncepcja sesji fotograficznej produktów

Z doświadczenia wiem, że każdy klient marzy o tym, aby jego zdjęcia wyróżniały się, pokazywały produkt w jak najlepszym świetle i otoczeniu.  Każdą sesję produktową szczegółowo omawiam z klientem, tworze moodboard dla sesji zdjęciowej marki, dopasowuję ją do oczekiwań i potrzeb klienta. Zdjęcia reklamowe wykonuję w studiu fotograficznym w Warszawie lub Gdańsku. Moja usługa zaczyna się na koncepcji a kończy na przygotowanych do druku i do publikacji online fotografiach produktowych wysokiej jakości.

Cennik fotografii produktowej w Warszawie

Każdy produkt i każda sesja jest wyjątkowa tak, jak wyjątkowe są potrzeby i marzenia klientów. Dlatego wycenę sesji fotograficznej produktu poprzedza szczegółowa rozmowa i stworzenie planu działań zmierzających do oczekiwanego efektu. Studio fotografii reklamowej w Warszawie można zorganizować w wielu dostępnych na wynajem przesyczeniach korzystając z ich wyposażenia sprzętowego oraz zastanej scenografii. Fotografia produktowa w Trójmieście także może odbywać się w studiu fotograficznym, których w tych okolicach przybywa. W zależności od wielkości i charakteru produktu jestem w stanie zaproponować Twojej marce alternatywne rozwiązania. 

Jeżeli chcesz poznać ceny fotografii produktowej, napisz do mnie – zróbmy razem niebanalne zdjęcia produktowe!